zivarallat

zivarallat

zivarallat

zivarallat

zivarallat

  • ۰
  • ۰

مدیریت اتحادیه کفش های ماشینی و لاستیکی گفت: صنعت کفش جز صنایع اشتغالزا می‌باشد و با۳۰ میلیون می‌توان یک شغل ایجاد کرد باید حمایت بیشتری ازصنعت کفش صورت بگیرد . 
به گزارش اینترنت تارنما جامعه صنعت کفش ایران-رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و توزیع کنندگان کفش ماشینی در مسئله گنجایش های سرمایه گذاری در بخش صنعت کفش گفت: تنوعی که در اجزای کفش وجود داراست هر کدام می تواند دستمایه منش اندازی کسب وکاری باشد، زیره کفش، بدنه کفش و…هر کدام تولیدی ویژه خود را دارد . 

اژدرکش ادامه داد: این‌که کفش برای چه به کار گیری ای باشد و چه جنسی در زیره یا بدنه آن استفاده شود هم می تواند زمینه های زیادی را برای سرمایه گذاری مهیا کند . 
مدیر اتحادیه کفش های ماشینی و لاستیکی گفت: درمواد اول بایستی به بازرگانی مال ارزش داده شود مواد اول می بایست ارزان ،در دسترس و متنوع در اختیار تولید کننده قرار بگیرد هر آنچه که مسئله نیاز ساخت کننده می‌باشد می بایست با قیمت روز در اختیارش قرار بگیرد تا بتواند فرآورده آخرین خوب و ایده ال را ارائه دهد . 
به گزارش وب وب سایت جامعه صنعت کفش کشور ایران – اژدرکش با بیان این که همین سال سال اقتصاد مقاومتی اسم گذاری شده هست گفت: سیاست های نظام هم برای حمایت از تولید داخلی و تقویت اقتصاد مقاومتی پیش می رود ما نیز بایستی در محصولات داخلی این سیاست ها راعملی کنیم . 

 
 
 

وی ادامه بخشید : ما ایرانی ها اصولا در فرهنگ خویش ساخت کننده قادر نیستیم ما بازرگانان حاذق هستیم در ارتفاع سالیان مورخ همیشه بخشید و ستد در کشور‌ایران قدرتمند بوده می باشد و متاسفانه ما تولید کنندگان را به تیتر اشخاص موفقی در تراز جامعه نمی شناسند . 
اژدرکش با بیان این‌که مواد اولیه امروز تحت ترین بها افزوده را دردنیا دارااست گفت: این‌که ما بیاییم یک ورق آهن تولید کنیم یا یک ماده اولیه در صنعت ، به طبع با قیمت های جهانی طبق گزارش معاونت نساجی در وزارت صنعت و معدن وتجارت ذیل ترین بها افزوده در صنایع ما به مواد اولیه تعلق می گیرد . 
رئیس اتحادیه کفش های ماشینی و لاستیکی ادامه داد: پس سرمایه گذاری بیش از مقدار در صرف قسمت مواد نخستین کردن در ما در کشوری که در حالا بسط میباشد فعالیت خیلی صحت نیست بلکه ما باید در مواد محصول آخری خود که بیشینه و کمینه دما بها افزوده را دارد تمرکز کنیم . 

  • ۹۷/۱۰/۰۳
  • zivarallat zivarallat

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی